SZYCIE NA MIARĘ

PERSONALIZACJA MODELI Z KOLEKCJI

KAŻDĄ RZECZ Z AKTUALNEJ KOLEKCJI DOSTOSUJEMY DO TWOICH POTRZEB

WSZYSTKIE MODELE DOPASUJEMY DO TWOICH WYMIARÓW.  CZASAMI TWOJEJ WYMARZONEJ SUKIENCE BRAKUJE TYLKO KRÓTSZEGO RĘKAWA LUB GŁĘBSZEGO DEKOLTU.  W PAPILLON ATELIER MOŻEMY WYKONAĆ WSZELKIE ZMIANY DETALI. DŁUGOŚCI RĘKAWÓW CZY NOGAWEK, NIEZNACZNE ZMIANY W OBWODACH, GŁĘBOKOŚĆ DEKOLTU, WSZELKIE DROBNE POPRAWKI SĄ WYKONYWANE W NASZEJ PRACOWNI.

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

WIELKĄ PRZYJEMNOŚĆ SPRAWIA NAM TWORZENIE ZUPEŁNIE NOWYCH PROJEKTÓW. ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE POBUDZAJĄ NASZĄ KREATYWNOŚĆ I OTWIERAJĄ NOWE MOŻLIWOŚCI.

ZACZNIJMY OD ROZMOWY… POWIESZ NAM W JAKIM FASONIE DOBRZE SIĘ CZUJESZ. WSPÓLNIE ZASTANOWIMY SIĘ JAKI KOLOR DOBRAĆ DO TWOJEJ URODY I NIEZWYKLE ISTOTNE – DOSTOSOWAĆ PROJEKT DO OKAZJI.  SZANUJEMY TWÓJ CZAS, WIĘC NIE TRACĄC GO, MIARĘ ZDEJMIEMY OD RAZU.

POTRZEBUJEMY KILKA DNI NA PRZYGOTOWANIE WYCENY, PRZEANALIZUJEMY ICH PRACOCHŁONNOŚĆ I OSZACUJEMY KOSZTY.

PO DOKONANIU WYBORU KONKRETNEGO MODELU ORAZ ZAAKCEPTOWANIU WYCENY, PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO DALSZEJ PRACY POPROSIMY O WPŁATĘ 50% ZALICZKI. O UREGULOWANIE POZOSTAŁEJ KWOTY POPROSIMY CIĘ DOPIERO W DNIU ODBIORU KREACJI.

W MIĘDZYCZASIE PRZYGOTUJEMY PRÓBKI TKANIN, Z KTÓRYCH WSPÓLNIE WYBIERZEMY NAJKORZYSTNIEJSZY DLA CIEBIE KOLOR.

PRZYMIARKI

NASTĘPNYM KROKIEM JEST JUŻ KROJENIE I SZYCIE WSTĘPNE. PRZY BARDZIEJ NIETYPOWYCH MODELACH, DO PIERWSZEJ PRZYMIARKI WYKORZYSTUJEMY TKANINĘ PRÓBNĄ.

PRZYMIARKA WSTĘPNA – JEST NIE TYLKO PO TO, ŻEBY DOPASOWAĆ MODEL DO WYMIARÓW, ALE TAKŻE PO TO, ŻEBY OCENIĆ JEJ PRAKTYCZNE WALORY.  PODCZAS SPOTKANIA MAMY SZANSĘ WPŁYNĄĆ NA ZMIANY DETALI I NIEZNACZNE ZMIANY KONSTRUKCYJNE. ZASADA , IŻ ” PIERWSZA PRZYMIARKA JEST DLA KRAWCA” MA RZECZYWISTE PRZEŁOŻENIE W PRAKTYCE. TEN MOMENT JEST ZWIĄZANY Z KONSTRUKCJĄ, CZĘSTO ZROZUMIAŁĄ JEDYNIE DLA PROFESJONALISTÓW.

Proces tworzenia modelu na indywidualne zamówienie zwykle wymaga dwóch – trzech przymiarek. PAMIĘTAJMY JEDNAK, ŻE SKOMPLIKOWANE MODELE WYMAGAJĄ WIĘKSZEGO NAKŁADU PRACY, DLATEGO ISTNIEJE SZANSA, ŻE SPOTKAMY SIĘ NA KOLEJNYCH PRZYMIARKACH

Szacunkowy czas potrzebny na realizację indywidualnego zamówienia wynosi ok. 4 TYGODNI. 

+48 531 14 16 18

rozbrat@papillonatelier.com